obchodní podmínky

Majitel a provozovatel: Zuzana Brezňáková – Rosigrafik


Fakturační/kontaktní adresa:

Zuzana Brezňáková
Třinec, Oldřichovice 509, 739 61
IČO: 06166644 


Web: www.rosigrafik.cz
Email: info@rosigrafik.cz
Tel:
+420 732 239 023
Bankovní spojení (číslo účtu): 2114734028/2700

 

1. VŠEOBECNÉ USTANOVENÍ

Kupující učiněním objednávky akceptuje zde uvedené obchodní podmínky. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami a jsou pro obě strany závazné.

Prodávající: viz. majitel a provozovatel.
Kupující: spotřebitel, který objednává zboží u prodávajícího.

Daňový doklad (faktura): doklad vystavený prodávajícím, který obsahuje zákonem stanovené minimum náležitosti.

Objednávka (návrh kupní smlouvy): objednávka učiněná na stránkách www.rosigrafik.cz, e-mailem na adrese: info@rosigrafik.cz, nebo telefonicky +420 732 239 023, je návrhem kupní smlouvy.

 

2. PŘEDMĚT SMLOUVY

Předmětem smlouvy jsou položky (dále jen zboží) uvedené v objednávce. Prodávající se zavazuje dodat zboží bez závad, fakturu předá v elektronické či tištěné podobě. Kupní smlouva je uzavírána v českém jazyce.

 

3. DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta fyzického(například trička s potiskem) zboží  je 14 dní. Při objednávání Vám sdělíme termín ve kterém bude Vaše objednávka zpracována. Na dobírku nezasíláme. U výrobků určených ke stažení(download) je dodací lhůta ihned po převodu na účet.

 

4. CENA A PLATBA ZBOŽÍ

Nejsme plátci DPH. Ceny dopravy a balného jsou uvedeny u výrobků v popisu. Zboží odesíláme po připsání platby na účet vedený u Uni Credit Bank:  2114734028/2700. Na download(digitální distribuce) se balné a poštovné nevztahuje.

 

5. CENA DOPRAVNÉHO

 Výrobek zasíláme prostřednictvím České pošty. Do zahraničí nezasíláme. Pokud si zboží nepřevezmete a bude nám posláno zpět, za opakované odeslání účtujeme cenu poštovného a je potřeba jej hradit.

 

6. ZÁRUKA

Zákazník má možnost zboží vrátit do 14 dnů od obdržení. Zboží musí být vráceno bez známek opotřebení či poškození, včetně dokladu o prodeji zboží. Poštovné hradí zákazník

 

7. REKLAMACE

Podmínky pro uznání reklamace:

 • výrobek byl používán v souladu s návodem a určením
 • vada byla oznámena neprodleně po zjištění
 • byl předložen doklad o zakoupení
 • reklamaci je kupující povinen uplatnit u prodávajícího
 • prodávající posoudí oprávněnost reklamace a rozhodne o způsobu řešení
 • pokud nebude vada zjištěna nebo pokud se nebude jednat o vadu podléhající záručním podmínkám, nebude reklamace uznána a kupující je povinen prodávajícímu uhradit případné náklady s tím vzniklé

 

Reklamaci nelze uplatnit:

 • při běžném opotřebení výrobku
 • při nesprávném použití výrobku
 • při poškození výrobku zaviněném nesprávnou údržbou
 • při poškození výrobku přírodními živly (oheň, voda …)

 

Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zboží během přepravy. Prodávající se zavazuje vyřídit reklamaci do 30 dnů ode dne převzetí předmětu reklamace. Prodávající o výsledku reklamace obratem vyrozumí spotřebitele.

 

8. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

 • Při zakoupení zboží má kupující právo vrátit zboží bez udání důvodů do 14 dnů od jeho zakoupení respektive převzetí, nejde-li o zboží upravené podle přání spotřebitele. Vrácené zboží musí být nepoužité. Případné poštovné za zboží zaslané zpět hradí kupující.

 

 • Při vrácení zboží bez udání důvodů bude zaplacená částka (ve výši vráceného zboží, nikoli poštovného a balného) poukázána na číslo účtu předložené kupujícím ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží prodávajícímu.

 

Prodávající vrátí uhrazenou částku kupujícímu dle podmínek uvedených výše nejpozději do 14 dnů od dne odstoupení od smlouvy.

 

9. OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Odesláním objednávky kupující souhlasí se zařazením svých údajů do databáze prodávajícího. Údaje, které zadáváte při objednávce, tj. jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo jsou nezbytné pro Vaši identifikaci. Jsou použity pouze pro vystavení faktury za nakoupené zboží, jeho správné doručení a pro komunikaci se zákazníkem. Veškeré údaje o zákaznících nejsou poskytovány třetím osobám, výjimku tvoří údaje pro odeslání Vaší zásilky.

 

10. OCHRANA AUTORSKÝCH PRÁV

Obsah na těchto stránkách nesmí být kopírován, rozmnožován ani šířen bez našeho souhlasu. Fotografie, loga, kresby a jiné obrázky jsou chráněny autorským právem a duševním vlastnictvím.

grafické studio rosigrafik

Naše stránky používají cookies pro komunikaci a anonymní analýzu návštěvnosti.