Ukažte nám své představy My je pro Vás zhmotníme

Máme rádi loga. Je to tvůrčí práce a to nás baví. Každému logu věnujeme velkou péči a snažíme se o co nejlepší výsledek. Jsme velmi rádi, když je klient spokojen. Logem to samozřejmě skončit nemusí. Rádi pro Vás vymyslíme kompletní firemní identitu.
Níže najdete výběr logotypů, které jsme v pro naše zákazníky vytvořili.

Jak děláme loga?

Za každým logem je příběh a pro nás cenné zkušenosti.

Na tvorbu loga si bereme vždy dostatečný čas. Potřebujeme zákazníka pořádně poznat a sladit se s ním. Tohle nejde uspěchat a proto loga typu: „dejte mi tam bílé písmo na modrém podkladu, hlavně ať je to rychle“ neděláme vůbec.

Od základní skicy až po finální podobu.

Vytvoříme více variant loga, aby si zákazník mohl vybrat. Ve vyhledávačích ihned ověřujeme, že nekopírujeme nápad někoho jiného. Vybranou variantu pak dopracujeme do nejmenších detailů. Vždy se snažíme o vytvoření originálu.

Písmo na míru

Ne každý se spokojí s dostupnými fonty. 

Spousta firem má „své“ písmo, které používá na všech svých propagačních materiálech. To svědčí o tom, že firma má svou firemní identitu dopilovanou do posledního detailu.

Můžeme vyjít z existujícího písma a dle přání zákazníka jej upravit, nebo vyrobit zcela nový font. Může se jednat pouze o písmena (takto vytvořené písmo lze použít na vývěsní štíty obchodu, loga, nadpisy, pojmenovaní výrobku aj.), nebo kompletní font i s diakritikou použitelný jak v grafických, tak i textových editorech.

Umíme vytvořít písmo „na míru“ dle přání zákazníka.

Kresba + Design

Webové Stránky

Jste na této stránce

grafické studio rosigrafik

Naše stránky používají cookies pro komunikaci a anonymní analýzu návštěvnosti.