Návrh na prkno

...

Všechno je jednou poprvé. Nikdy jsme nic podobného nedělali a tak, když nás oslovili kluci s Goonch Board, že by chtěli designy na jejich prkna, vůbec jsme si nebyli jistí, že to zvládnem. Jednalo se o tři návrhy a jeden z nich měl být „drsně metalový“. Po asi stohu pokresleného papíru jsme nakonec zvolili hodně kontroverzní motiv.

Kresba

Jenže my se nebojíme a nedělá nám problém udělat věc, která v dnešním ultra korektním světě tak trochu vybočuje. Na finálním návrhu je tedy k vidění postava s poměrně známým obličejem v čepici, kterou asi taky poznáte. Tento démon natahuje svůj pařát nad nic netušící vesnicí a spřádá plány jak ji ovládnout, nebo zničit. Nápis na náhrobku atmosféru jen dokresluje.

Hlavy

Návrhů na hlavu pekelníka bylo více. Vybírat tedy bylo z čeho. Nakonec rozhodlo to, že zbytek hlav byl tak trochu „normální“, ale my jsme chtěli něco hodně provokativního. Škoda, že na prkně musí být ta kolečka 🙂 … protože jsme o něco málo z obrázku přišli, ale to se nedá nic dělat.

Bude to sedět?

Samozřejmě, že nesedělo. Board NORML na který nakonec motiv půjde je tedy dlooouuuhýýý. Dávali jsme pozor, abychom nepřišli na okrajích o něco důležitého. Tak  jsme celý motiv vytiskli 1:1 a kluci s Goonch Board jednotlivé kusy slepili a přiložili na nové prkno. Vše je v pořádku, prkna jdou do tisku a my doufáme, že se budou líbit.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest