Goonch Board

O Goonch

Goonch board, chlapi se věnují ruční výrobě prken. Výroba je v podstatě zakázková. Jezdci na prknech Goonch se skvěle umísťují na nejrůznějších soutěžích a prkna Goonch už byla k vidění i na závodech světového poháru, nebo mistrovství ČR.

Grafické práce

  • „Tlama“ – Zubatý a zřejmě poslední pohled oběti tohoto dravého sumce.
  • „Sushi“ – Sushi nijna porcuje své soupeře!
  • „Demon“ – Temný a hodně agresivní motiv. Zároveň k zamyšlení. Více o tom jak jsme stvořili tenhle motiv ZDE na blogu.

Sushi

Nakreslili jsme několik návrhů, nakonec zvítězil NINJA! Jelikož se klukům líbí i ostatní návrhy, časem dojde i na zbytek. Board „Sushi“ by měl být určen pro začínající, nebo mladší skejťáky.

Demon

Temně metalový návrh. Zlý démon natahuje svůj pařát nad nic netušící vesnicí. Když se podíváte pozorně, zjistíte, že jsme do kresby zakomponovali několik problémů, které sužují současný svět. Velmi detailně zpracovaný návrh, který byl nakreslen na dva listy formátu A2. V PC jsme obě poloviny „spojili“ a zbavili nečistot. Zároveň jsme dbali, aby byly zachovány „chyby“ ruční kresby.

Zuby

Goonch – zubatý, dravý sumec. Jeho tělo připomíná žraloka, hlava a tlama naopak obřího sumce. Je to dokonalý zabiják. V přední části tlamy má chirurgicky ostré zuby délky až 3 cm. Stisk jeho čelistí je brutální a uvnitř tlamy má dvě kostěné desky, kterými rozdrtí jakoukoliv kořist. Design tohoto boardu je tedy odrazem dravosti firmy Goonch Board. Jedná se rovněž o originální kresbu pouze pro tento board.